Wedstrijd Kalender 2017
Overzicht Zoute Wedstrijden 2017 :
DAG | DATUM | WEDSTRIJD | TIJD | LOCATIE |
Zondag | 12 Maart | Grote Boot Vissen met Desiree | 08:00 - 15:30 | Colijnsplaat |
Zondag | 19 Maart | 1e Zout | 10:00 - 14:00 | Baaiweg te West Kapelle |
Zaterdag | 8 April | Kampioenschap Steenbergen Zout | 12:30 - 15:30 | Sluisje bij Hansweert |
Zondag | 30 April | 2e Zout | 09:30 - 13:30 | Baaiweg te West Kapelle |
Zondag | 28 Mei | 3e Zout | 08:30 - 12:30 | Baaiweg te West Kapelle |
Zondag | 10 september | 4e Zout | 09:30 - 13:30 | Baaiweg te West Kapelle |
Zondag | 8 Oktober | 5e Zout | 08:30 - 12:30 | Baaiweg te West Kapelle |
Zondag | 22 Oktober | 6e Zout / Wild | 08:30 - 12:30 | Baaiweg te West Kapelle |
Zondag | 29 Oktober | Grote Boot Vissen met Desiree | 08:00 - 15:30 | Colijnsplaat |
Overzicht Zoete Wedstrijden :
DAG | DATUM | WEDSTRIJD | TIJD | LOCATIE |
Zondag | 2 April | 1e Zoet | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Zondag | 23 April | 2e Zoet | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Zondag | 7 Mei | Open Xweel Koppel | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Donderdag | 11 mei | Avond Koppel | 18:30 - 21:30 | Bovensas |
Zondag | 21 Mei | 3e Zoet | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Zaterdag | 10Juni | Kampioenschap Steenbergen Zoet | 08:30 - 12:00 | Vijver Nieuw Vossemeer |
Donderdag | 22 Juni | Kruisland 530 | 18:30 - 21:30 | Bovensas |
Zondag | 2 Juli | 4e Zoet | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Zaterdag | 16 September | Open Wedstrijd | 08:30 - 12:00 | Bovensas |
Zondag | 17 September | 5e Zoet | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Zaterdag | 23September | Vrij vissen op Forel | 08:00 - 12:00 | Visvijver Lenearts te Achtmaal |
Zondag | 24 September | 6e Zoet / Wild | 08:00 - 11:00 | Bovensas |
Overzicht Bootjes Wedstrijden :
DAG | Datum | WEDSTRIJD | TIJD | LOCATIE |
Zondag | 11 Juni | Jeugd/Senior bootjes | 08:00 - 11:30 | de Baak |
Zondag | 25 Juni | 1e Bootjes | 08:00 - 11:30 | de Baak |
Zondag | 9 Juli | 2e Bootjes | 08:00 - 11:30 | de Baak |
Zondag | 3 September | 3e Bootjes | 08:00 - 11:30 | de Baak |
Zondag | 1 Oktober | Jeugd/Senior bootjes Reserve | 08:00 - 11:30 | de Baak |
Overzicht DWC Wedstrijden :
DAG | DATUM | WEDSTRIJD | TIJD | LOCATIE |
Donderdag | 6 April | 1e DWC | 08:30 - 11:30 | Bovensas |
Dinsdag | 25 April | 2e DWC | 08:30 - 11:30 | Bovensas |
Donderdag | 18 Mei | 3e DWC | 08:30 - 11:30 | Bovensas |
Dinsdag | 20 Juni | 4e DWC | 08:30 - 11:30 | Bovensas |
Donderdag | 24 Augustus | 5e DWC | 08:30 - 11:30 | Bovensas |
Dinsdag | 12 September | 6e DWC | 08:30 - 11:30 | Bovensas |
Dinsdag | 19 September | Reserve DWC | 08"30 - 11:30 | Bovensas |
| | | | |
Overzicht Jeugd Wedstrijden :
DAG | DATUM | WEDSTRIJD | TIJD | LOCATIE |
Woensdag | 10 Mei | 1e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 17 Mei | 2e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Zaterdag | 20 Mei | Selectie wedstrijd Federatie | 09:00 - 12:00 | Blankershove vijver Oud-Gastel |
Woensdag | 31 Mei | 3e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 7 Juni | 4e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 14 Juni | 5e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 21 Juni | 6e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 28 Juni | 7e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 5 Juli | 8e Jeugd | 18:00 - 20:30 | Hanegevecht |
Woensdag | 12 Juli | reserve | 18:00- 20:30 | Hanegevecht |
Zaterdag | 7Oktober | Finale Jeugd selectie Federatie | | Vlaardingen |