Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Wedstrijd Kalender 2017


DOWNLOADEN om te PRINTEN :


Overzicht Zoute Wedstrijden 2017 :
DAG
DATUM
WEDSTRIJD
TIJD
LOCATIE
 Zondag
12 Maart 
 Grote Boot Vissen met Desiree
 08:00  -  15:30
Colijnsplaat
Zondag
19 Maart 
 1e Zout 
10:00 - 14:00
Baaiweg te West Kapelle
Zaterdag
 8 April 
Kampioenschap Steenbergen Zout
12:30 - 15:30
Sluisje bij Hansweert
Zondag
30 April 
 2e Zout 
 09:30 - 13:30
Baaiweg te West Kapelle
Zondag
28 Mei 
 3e Zout 
 08:30 - 12:30
Baaiweg te West Kapelle
Zondag
10 september 
 4e Zout 
 09:30 - 13:30
Baaiweg te West Kapelle
Zondag
8 Oktober 
 5e Zout 
 08:30 - 12:30
Baaiweg te West Kapelle
Zondag
22 Oktober 
 6e Zout / Wild
 08:30 - 12:30
Baaiweg te West Kapelle
Zondag 
29 Oktober 
 Grote Boot Vissen met Desiree
 08:00 - 15:30
Colijnsplaat


Overzicht Zoete Wedstrijden :
 DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD LOCATIE
Zondag
2 April 
1e Zoet
 08:00 - 11:00
Bovensas
Zondag
23 April 
2e Zoet
 08:00 - 11:00
Bovensas
Zondag
7 Mei 
Open Xweel Koppel
 08:00 - 11:00
Bovensas
Donderdag
11 mei 
Avond Koppel
18:30 - 21:30
Bovensas
Zondag
21 Mei 
3e Zoet
 08:00 - 11:00
Bovensas
Zaterdag
10Juni 
Kampioenschap Steenbergen Zoet
08:30 - 12:00
Vijver Nieuw Vossemeer 
Donderdag
22 Juni 
Kruisland 530
18:30 - 21:30
Bovensas
Zondag
2 Juli 
4e Zoet
 08:00 - 11:00
Bovensas
Zaterdag
16 September 
Open Wedstrijd
 08:30 - 12:00
Bovensas
Zondag 
17 September
5e Zoet
 08:00 - 11:00
Bovensas
Zaterdag 
 23September 
 Vrij vissen op Forel
 08:00 - 12:00
Visvijver Lenearts te Achtmaal 
Zondag
24 September 
6e Zoet / Wild
 08:00 - 11:00
Bovensas


Overzicht Bootjes Wedstrijden :
DAG Datum WEDSTRIJD TIJD LOCATIE
 Zondag
 11 Juni 
 Jeugd/Senior bootjes
 08:00 - 11:30
de Baak
Zondag
 25 Juni 
1e Bootjes
 08:00 - 11:30
de Baak
Zondag
 9 Juli 
2e Bootjes
 08:00 - 11:30
de Baak
Zondag
 3 September 
3e Bootjes
 08:00 - 11:30
de Baak
 Zondag 
 1  Oktober
 Jeugd/Senior bootjes Reserve
 08:00 - 11:30
de Baak

Overzicht DWC Wedstrijden : 
 DAG DATUM WEDSTRIJD TIJD LOCATIE
Donderdag
6 April 
1e DWC
08:30 - 11:30
Bovensas
Dinsdag
25 April 
2e DWC
08:30 - 11:30
Bovensas
Donderdag
18 Mei 
3e DWC
08:30 - 11:30
Bovensas
Dinsdag
20 Juni 
4e DWC
08:30 - 11:30
Bovensas
Donderdag
24 Augustus 
5e DWC
08:30 - 11:30
Bovensas
Dinsdag
12 September 
6e DWC
08:30 - 11:30
Bovensas
Dinsdag
19 September 
Reserve DWC
08"30 - 11:30
Bovensas


Overzicht Jeugd Wedstrijden :
DAGDATUMWEDSTRIJDTIJDLOCATIE
Woensdag
10 Mei 
1e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
17 Mei 
2e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
 Zaterdag
 20 Mei 
Selectie wedstrijd Federatie
 09:00 - 12:00
Blankershove vijver Oud-Gastel
Woensdag
31 Mei 
3e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
7 Juni 
4e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
14 Juni 
5e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
21 Juni 
6e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
28 Juni 
7e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
5 Juli 
8e Jeugd
18:00 - 20:30
Hanegevecht
Woensdag
12 Juli 
reserve
18:00- 20:30 
Hanegevecht
 Zaterdag
 7Oktober 
Finale Jeugd selectie Federatie
Vlaardingen